Eğitim

İngilizce Geliştirmek İçin Başlangıç Seviyesi Kitap Önerileri

Henüz A1 seviye İngilizceye sahip iseniz ve bu yeteneğinizi geliştirmek istiyorsanız bu kitap önerileri yazımız tam size göre.

Herkesin bildiği gibi İngilizce öğrenmek emek isteyen bir süreçtir. Günümüzde İngilizce tüm dünyada bilinen ortak bir dildir ve bu nedenle İş hayatınızda başarılı olmak günlük hayatınızda kendini kendinizi geliştirmek , yurtdışı seyahatlerinizde yeni kültürler öğrenmek gibi birçok neden İngilizceyi vazgeçilmez kılar. Biz de İngilizceyi daha kolay öğrenebilmeniz için dilbilgisi kitaplarını ve okuma kitaplarını sizin için derledik. Eğer kendinizi geliştirmek istiyorsanız İngilizce öğrenmeye başlarsanız size en çok yarar sağlayacaktır. Önerdiğimiz kitaplarda dilbilgisi ile birlikte kelime bilginizi geliştirecek ve okumanızın akıcılığını arttıracaksınız. İngilizce geliştirmek için başlangıç seviyesi kitap önerileri ile sizlere yardımcı olacağız. Önerilerimiz sonucunda İngilizce öğrenmeye iyi bir başlangıç yapabileceksiniz.

İngilizce Kelime Oyunu En İyi 10 Oyun” yazımız dikkatinizi çekebilir.

Öneride bulunduğumuz kitaplarla kısa zamanda  uzun yol kat etmenizi umuyoruz.

Kitap Önerileri

1. English Grammar Today

english-grammer-today
ingilizce geliştirmek için başlangıç seviyesi hikaye ve grammer kitap önerisi

-100’den fazla grammar konusu

-Her konudan sonra birden fazla alıştırma

-Her ingilizce kelimeden sonra sesli okunuşu

-Örnek seviye testler

 

 

 

2. English For Everyone Course Book

english-for-everyone

English For Everyone Course Book dil bilgi gramer kurallarını ve kelime dağarcığınızı; okuma, yazma, dinleme, ve konuşma alıştırmalarıyla pekiştirmenin yanı sıra, hem dil öğrenmeye yeni başlayan hem de artık ustalaşmış olanlar için kullanması kolaydır. Bu nedenle tüm ihtiyaçlarınızı karşılar niteliktedir.

 

 

 

 

3. Robinson Crusoe

robinson-crouse-baslangic-seviye-ingilizce-kitap-onerisi

D&R ‘da satılan bu tarz kitaplar İngilizcenizi ve kelime dağarcığınızı okumanızı akıcılaştırmanızı sağlar. Türkçe İngilizce karşılıklı olması size okumanızda hız kazandıracaktır.

 

 

 

 

 

4. İngilizce Hikaye Seti

ingilizce-gelistirmek-icin-kitap-onerileri

İngilizce hikaye setinde bulunan farklı hikayeler ile sizin gelişiminize yardımcı olacaktır. A1-A2-B1 gibi farklı seviyelerdeki setleri, İngilizce öğrenmeye yeni başlamış kişilere ve İngilizcesini geliştirmek isteyenler için kitap seti önerisi olarak listede yer alıyor.

 

 

 

 

 

5. Word Of Power

word-of-power-A1-seviye-kitap-onerileri
İngilizce kelime bilginizi geliştirmek için alıştırmaların bulunduğu bu kitap sizlere çok faydalı olacaktır

İngilizce kelime hazinesini geliştirmek, İngilizce öğrenenlerin karşısında genellikle önemli bir sorun olarak çıkmaktadır. Bu kitaptaki yöntemler İngilizce kelime dağarcığını geliştirmek isteyen bir kişiyi, üretici olmaya yöneltecek ve zevk alacağı çok sayıda alıştırma çeşitleriyle, 10.000 kelimelik bir kelime hazinesine ulaştırabilecektir.

 

 

 

 

 

İngilizce öğrenmek ile ilgili diğer yazılarımıza “Eğitim” kategorisinden erişebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu